SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Styrelse

Henry Forsberg, ordförande

Mobil: 070-573 86 99
E-post: henry.forsberg@outlook.com

  

Jan Palmquist, kassör
Mobil: 070-513 97 04
E-post: palmkronan@taftea.se

 

Pär-Erik Sundström, sekreterare
Mobil: 070-664 83 21
E-post: parerik.sundstrom@eitech.se

 

Mathias Strandgren, ledamot
Mobil: 070-641 92 12
E-post: mathias.strandgren@gmail.com

 

Patrik Jonsson, ledamot 

Mobil: 070-238 28 89

E-post: patrik.jonsson@taftea.se

 

Petra Berggrund, vice ordförande
Mobil: 070-614 64 16
E-post: petra.berggrund@icloud.com

 

Jan-Peter Nordmark, ledamot (skidor)
Mobil: 070-315 03 25
E-post: jampe92@hotmail.com

 

Mona Wännström, ledamot (innebandy)
E-post: lindeberg.mona@gmail.com

 

Henrik Bergdahl, ledamot (fotboll)

Mobil: 070-353 80 85

E-post: henrik.bergdahl@ubi.se

 

Owe Oscarsson, suppleant
Mobil: 070-320 45 42
E-post: owe@umemail.se

 

Jon Vestberg, suppleant (fotboll)

Mobil: 070-215 33 74

E-post: taftea08@gmail.com

 

Mikael Lindbäck, suppleant (skidor)

E-post: mikaellindback@hotmail.com