SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Täfteborg bokningar
Täfteå IK
Fotboll
Fotboll
Fotboll Herr A-lag
Fotboll Täfteå/Ersmark Div V
Fotboll Herr-jun
Fotboll F 09
Fotboll F 10
Fotboll F 11
Fotboll F 12
Fotboll F 13
Fotboll F 14
Fotboll F 15/16
Fotboll P 10
Fotboll P 11
Fotboll P 12
Fotboll P 13
Fotboll P 14
Fotboll P 15
Fotboll P 16
Fotboll P/F 17
Futsal Herr-Jun
Futsal P 12/13
Futsal P14
Futsal P 15
Futsal F-13
Målvaktsträning
Innebandy
Innebandy
Innebandy Herr A-lag
Innebandy herrjun
Innebandy F09/10
Innebandy F11/12
Innebandy F13/14
Innebandy F 15
Innebandy P 10/11
Innebandy P 12/13
Innebandy P14
Innebandy PF15
Innebandy P 15
Innebandy PF16
Innebandy PF17
Skidor
Bingo & Danser
Danser
Bingo
Tennisbana bokning
Täfteborg bokningar
Fredagsborgen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Täfteå IK
Fotboll
Fotboll
Fotboll Herr A-lag
Fotboll Täfteå/Ersmark Div V
Fotboll Herr-jun
Fotboll F 09
Fotboll F 10
Fotboll F 11
Fotboll F 12
Fotboll F 13
Fotboll F 14
Fotboll F 15/16
Fotboll P 10
Fotboll P 11
Fotboll P 12
Fotboll P 13
Fotboll P 14
Fotboll P 15
Fotboll P 16
Fotboll P/F 17
Futsal Herr-Jun
Futsal P 12/13
Futsal P14
Futsal P 15
Futsal F-13
Målvaktsträning
Innebandy
Innebandy
Innebandy Herr A-lag
Innebandy herrjun
Innebandy F09/10
Innebandy F11/12
Innebandy F13/14
Innebandy F 15
Innebandy P 10/11
Innebandy P 12/13
Innebandy P14
Innebandy PF15
Innebandy P 15
Innebandy PF16
Innebandy PF17
Skidor
Bingo & Danser
Danser
Bingo
Tennisbana bokning
Täfteborg bokningar
Fredagsborgen
Hem
Prislista
Bokningskalender
Hem
Prislista
Bokningskalender
Tävlingar
FEBRUARI 2024
24
09:00
lör
09:00
Klubbstugan
Tävling
-
25
06:00
sön
06:00
Klubbstugan
Tävling
-
APRIL 2024
01
13:00
mån
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Frösö 14.00
-
10
19:00
ons
19:00
Konstgräsplan
DM div5/jun 19.30
-
13
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Skellefteå 14.00
-
13
16:00
lör
16:00
Konstgräsplan
Herrjun DM
-
20
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan helplan 9v9mål
DM F10 Täfteå - GUIF 14.00
-
21
13:00
sön
13:00
Konstgräsplan
DM H-jun Täfteå- Sunnanå 14.00
-
23
19:00
tis
19:00
Konstgräsplan
D5 Täfteå-Obbola 19.30
-
27
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Älgarna 14.00
-
30
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
H-jun Täfteå-Ersboda 20.00
-
MAJ 2024
05
08:00
sön
08:00
Konstgräsplan
Laxcupen
-
05
09:00
sön
09:00
Klubbstugan
Laxcupen
-
07
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Ersboda 20.00
-
09
19:30
tor
19:30
Konstgräsplan
TIK/Ersboda/IFK Umeå - Umeå Södra DFF F09 20:00
-
11
11:00
lör
11:00
Konstgräsplan
Täfteå - Kiruna 12.00
-
11
14:00
lör
14:00
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Skellefteå 15.00
-
21
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Höjdens BK 20.00
-
24
18:00
fre
18:00
Konstgräsplan
Täfteå - UFC Akademi 19.00
-
28
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-GUIF 20.00
-
JUNI 2024
04
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Obbola 20.00
-
05
19:30
ons
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Sandåkern 20.00
-
09
13:00
sön
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Boden 14.00
-
18
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Sävar 20.00
-
19
19:30
ons
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Teg 20.00
-
25
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Sävar 20.00
-
26
18:00
ons
18:00
Konstgräsplan
Täfteå - Team TG 19.00
-
29
15:00
lör
15:00
Konstgräsplan
TIK/Ersboda/IFK Umeå-Umedalens IF F09 16:00
-
JULI 2024
02
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Sandvik 20.00
-
30
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Umedalen 20.00
-
AUGUSTI 2024
10
12:00
lör
12:00
Konstgräsplan
Täfteå - IFK Luleå 13.00
-
13
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-GUIF 20.00
-
20
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Hörnefors 20.00
-
24
15:00
lör
15:00
Konstgräsplan
Täfteå - Gottne 16.00
-
27
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Teg 20.00
-
SEPTEMBER 2024
03
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-Sandvik 20.00
-
07
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Ytterhogdal 14.00
-
10
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Mariehem 20.00
-
11
19:30
ons
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-IFK Umeå 20.00
-
21
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Lucksta 14.00
-
24
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
div5 Täfteå-Sörfors 20.00
-
28
15:00
lör
15:00
Konstgräsplan
TIK/Ersboda/IFK Umeå-Betsele IF F08/09 16:00
-
OKTOBER 2024
01
19:30
tis
19:30
Konstgräsplan
Hjun Täfteå-GUIF 20.00
-
06
12:00
sön
12:00
Konstgräsplan
Täfteå - Bergnäset 13.00
-
19
13:00
lör
13:00
Konstgräsplan
Täfteå - Östersund 14.00
-